Cik ilgi darbojas sezonas darbi? (Vadīt)

How Long Do Seasonal Jobs Last 1521300

Uzziniet Savu Eņģeļa Numuru

Cik ilgi ilgst sezonas darbi? Pieņemsim, ka meklējat veidu, kā papildināt savus ienākumus vasaras vai ziemas atvaļinājuma laikā. Tādā gadījumā sezonas darbs ir lielisks risinājums. Daudzi uzņēmumi pieņem darbā papildu darbiniekus visaktīvākajos gada mēnešos, jo viņu bizness attīstās. Ja meklējat sezonas darbu, var paiet zināms laiks un izpēte, lai atrastu saviem talantiem un interesēm piemērotāko.

cik ilgi ilgst sezonas darbi

Ko nozīmē sezonas darbs?

Akadēmiskā atsauces vēstule (4)

Lūdzu, iespējojiet JavaScript

Sezonas profesijas ir nepieciešamas tikai noteiktos gada laikos. Tie ir pagaidu un nepilna laika amati. Tie var būt sezonāli ģeogrāfijas vai gada laika dēļ. Piemēram, vairākas valsts teritorijas ir populāras vasarā, bet gandrīz pamestas ziemā. Ziemassvētki parasti ir aktīvākais mazumtirdzniecības laiks, kad veikali algo papildu darbiniekus, lai klientiem nodrošinātu vislabāko iespējamo apkalpošanu.

Ko tas nozīmē, ja darbs ir sezonāls?

Sezonas darbs ir pagaidu darbs, kas paredzēts, lai apmierinātu organizācijas sezonas prasības. Tas varētu ietvert uzņēmumus, kas darbojas tikai daļu gada, piemēram, slēpošanas kūrortus. Parasti tas notiek brīvdienu sezonā, kad mazumtirdzniecības un viesmīlības pozīcijas piedzīvo ievērojamu spiedienu.

Vai sezonas darbs ir tā vērts?

Ja esat tikko pabeidzis koledžu vai jums ir grūtības aizpildīt savu CV/CV, sezonas darba pievienošana ir lielisks veids, kā parādīt dažādu darba pieredzi. Alternatīvi, ja apsverat karjeras maiņu, bet jums trūkst zināšanu jaunajā nozarē, sezonas darba pievienošana var palīdzēt pārvarēt plaisu.

Sezonas darbinieks var iegūt pieredzi, tīklu un iegūt prasmes, kas ir noderīgas nākotnē. Sezonas darbinieki mēdz strādāt mazāk stundu nekā pilnas slodzes darbinieki. Cik stundas sezonas darbinieks saņem, ir atkarīgs no darba devēja un amata nosaukuma.

Kāds ir sezonas darba ilgums?

Sezonas darbs parasti ilgst trīs mēnešus, taču tas var atšķirties atkarībā no sezonas, kurā tiek pieņemts darbā. Piemēram, ja esat nolīgts, lai palīdzētu ezera kūrortā vasaras maksimuma mēnešos, jūsu amatam vajadzētu ilgt apmēram trīs vai četrus mēnešus. Pieņemsim, ka Ziemassvētku sezonā jūs esat nodarbināts. Tādā gadījumā jūs varat pieņemt darbā oktobrī vai novembrī un atklāt, ka amats būs brīvs līdz janvāra sākumam.

Sezonas nodarbinātības priekšrocības

Sezonas darba atrašanai ir dažādas priekšrocības. Tie ietver:

Jūsu CV veidošana

Sezonas darbi var palīdzēt jums izveidot savu CV, ja jums ir ierobežota darba pieredze vai nepilnības jūsu nodarbinātības vēsturē.

Attiecību veidošana

Pieņemsim, ka vēlaties pastāvīgi strādāt uzņēmumā. Tādā gadījumā sezonas amats ir lieliska iespēja attīstīt saikni ar vadību. Turklāt tas var palīdzēt jums izveidot sakarus ar nozares personām, kas var jums palīdzēt nodrošināt nākotnes iespējas ikreiz, kad esat gatavs pilnas slodzes darbam.

Darba iespējas uz pastāvīgu darbu

Var gadīties, ka, ja jūs sezonas darba laikā iespaidosiet savus priekšniekus, viņi vēlēsies, lai jūs pēc tam paliktu pastāvīgā amatā.

Tipiski sezonas darbi

Tālāk ir norādītas dažas no visizplatītākajām sezonālajām nodarbībām ziemā un vasarā.

Tirgotājs

Valsts vidējā stundas alga: 10,55 USD.

Kasieri veic galvenās funkcijas mazumtirdzniecības iestādēs, kinoteātros, restorānos un lielveikalos. Viņu uzdevums ir palīdzēt patērētājiem norēķināšanās procesā. Viņi apkalpo kases aparātu, pieņemot klientu naudu un izsniedzot attiecīgas izmaiņas un čekus. Turklāt viņi ir atbildīgi par reģistra satura uzskaiti pēc maiņas un čeku un ierakstu uzturēšanu.

Stokers

Valsts vidējā stundas alga: 12,10 USD.

Tirgotāja primārajos pienākumos ietilpst preču glabāšana mazumtirdzniecības vidē. Viņi izplata produktus visā veikalā un seko līdzi krājumu līmenim, lai nekas netrūktu. Turklāt viņi ir atbildīgi par pamata klientu apkalpošanas funkcijām.

Nometnes konsultants

Vidējā stundas alga Amerikas Savienotajās Valstīs: 12,62 USD.

Nometnes konsultanta galvenais pienākums ir uzraudzīt vasaras nometnes vai dienas nometnes aktivitātes. Parasti viņi ir atbildīgi arī par nometņu dalībnieku vispārējo drošību un izaugsmi un prasmju apguvi.

Slēpošanas instruktors

Valsts vidējā stundas alga: 12,86 USD

Galvenie pienākumi: Slēpošanas instruktori ir atbildīgi par to, lai skolēniem iemācītu viņu spēju līmenim atbilstošu tehniku. Slēpošanas instruktori apmāca gan iesācējus, gan pieredzējušus slēpotājus, kā arī veicina drošību un māca pareizus paņēmienus patīkamā mācību formātā.

Klientu apkalpošanas aģents

Valsts vidējā stundas alga: 13,10 USD.

Klientu apkalpošanas pārstāvja primārajos pienākumos ietilpst saziņa ar klientiem uzņēmuma vārdā. Viņi piedāvā palīdzību, atbildot uz jautājumiem, piedāvājot noderīgu informāciju par produktiem vai pakalpojumiem un risinot problēmas. Viņi var būt atbildīgi arī par atgriešanas apstrādi.

Konsjeržs

Valsts vidējā stundas alga: 14,20 USD.

Konsjeržs strādā viesnīcās un kūrortos un palīdz klientiem, plānojot spa pakalpojumus, nodrošinot vietējās izklaides iespējas, rezervējot transportu, veicot restorānu rezervācijas un pārvaldot portera pakalpojumus.

Šoferis

Vidējā stundas alga Amerikas Savienotajās Valstīs: 14,37 USD.

Galvenie pienākumi. Sezonas autovadītājiem parasti ir jāseko līdzi ievērojamajam pakešu skaita pieaugumam svētku laikā. Autovadītāju uzdevums ir iepakot un iekraut produktus kravas automašīnās, piegādāt pasūtījumus klientiem un sazināties ar maršruta dispečeru.

Cik ilgs ir sezonas darbs Target?

Sezonas darbinieki tiek nodarbināti aptuveni no oktobra līdz janvārim, kad viņi tiek atlaisti. Apmēram četrus mēnešus. Pēc daudziem mēnešiem pastāvēja iespēja, ka varat atkārtoti pieteikties, lai kļūtu par pastāvīgāku veikala partneri.

Cik ilgs ir sezonas darbs UPS?

Papildus stundas atlīdzībai kvalificētie sezonas darbinieki var nopelnīt līdz USD 1300 koledžas maksai, izmantojot uzņēmuma Earn and Learn programmu pēc trīs nepārtrauktas nodarbinātības mēnešiem.

Cik ilgs ir sezonas darbs Best Buy?

Darbinieki ir laipni aicināti noslēgt sezonas līgumu ar Best Buy, parasti brīvdienu sezonā. Tas ietver Melno piektdienu līdz pirmā jaunā gada dienai. Sezonas darbs parasti Best Buy ilgst divus līdz trīs mēnešus.

Kā no sezonas darba pāriet uz pastāvīgu amatu

Lai gan sezonas amati parasti ir īslaicīgi, ir veidi, kā palielināt izredzes tikt saglabātam kā pastāvīgajam personāla loceklim.

Uzturiet ātru un uzticamu uzvedību. Pastāvīga ierašanās laikā var palīdzēt jums izcelties pāri citiem sezonas darbiniekiem.

Esiet pielāgojams savā grafikā. Izveidojiet tāda cilvēka reputāciju, kurš vēlas palīdzēt. Informējiet viņus, ka vēlaties segt citus darbiniekus vai apmainīties ar viņiem. Kad vadītāji pamanīs, ka esat regulāri pieejams palīdzības sniegšanai, jūs, iespējams, esat pirmais, ar kuru viņi sazināsies nākotnē.

Uztveriet savus pienākumus nopietni. Dariet to, kas no jums tiek prasīts, kad tas jums tiek prasīts, un ar jautru attieksmi. Jūsu priekšnieks novērtēs jūsu spēju izpildīt uzdevumus pēc grafika un ar minimālu uzraudzību.

novena st mātei Terēzei

Pieliek visas pūles. Savam darbam vienmēr pieliek visas pūles, ejot augstāk un augstāk, kur vien iespējams. Ja jūs pastāvīgi smagi strādājat, jūsu centieni tiks pamanīti.