Projekta koordinatora darba apraksta piemērs 2022. gadam

Example Project Coordinator Job Description 1521566

Uzziniet Savu Eņģeļa Numuru

Bezmaksas projekta koordinatora amata apraksts. Projekta koordinators ir profesionālis, kas strādā kopā ar projektu vadītāju vai viņa vadībā. Projekta koordinators palīdz nodrošināt projektu pabeigšanu laikā un budžeta ietvaros. Projekta koordinatoram parasti tiek uzticēti administratīvie un administratīvie pienākumi. Parasti projekta vadītāja vārdā, kas var palīdzēt saglabāt projektu efektivitāti.

Projekta koordinatoram ir dažādi amatu nosaukumi, tostarp būvniecības projektu koordinators.

Akadēmiskā atsauces vēstule (1)

Lūdzu, iespējojiet JavaScript

dāvanas Dalasas kovboju faniem

projekta koordinatora amata apraksts

Projekta koordinatora darba apraksta paraugs

Darba īss apraksts projektu koordinatoriem

Mūsu projektu vadības komanda aicina pievienoties mūsu projektu komandai pieredzējušu projektu koordinatoru. Projekta koordinators būs atbildīgs par palīdzību administratīvos pienākumos, kas uzlabo projekta koordināciju, projektu grafiku un mūsu komandas efektivitāti. Veiksmīgam projektu koordinatoram būs pieredze vairāku projektu pārvaldībā, projekta darbības jomas izsekošana un vispārējais projekta statuss.

Projekta koordinatora pienākumi un atbildība

Darba pienākumi un projekta koordinatora pienākumi ir šādi:

  • Nodrošiniet, lai katram projekta vadības komandas komandas loceklim būtu visa informācija, kas nepieciešama, lai katru dienu pabeigtu savu projektu vai uzdevumu.
  • Izmantojiet projektu pārvaldības rīkus, lai izsekotu projekta progresam, ģenerētu atskaites un izsekotu projekta statusu.
  • Palīdziet ieplānot sanāksmes, konferences zvanus, komandas sanāksmes un citas projektu vadības aktivitātes.
  • Palīdziet ar projektu plāniem, termiņu izsekošanu, saziņu ar klientiem un citām klientu prasībām.
  • Regulāri sazināties ar augstāko vadību par projekta statusu un pabeigšanas datumiem.
  • Uzņemieties atbildību par komandu un pārliecinieties, ka katrs komandas loceklis zina par savām ikmēneša, nedēļas un ikdienas prasībām.
  • Katru dienu veiciet vairākus uzdevumus un veiciet katru no tiem no sākuma līdz beigām.
  • Apkopojiet projekta prasības iniciatīvas izpētes projekta posmā.
  • Cieši sadarbojieties ar projektu vadītājiem, lai pārraudzītu projekta komandas dalībniekus un darba grafiku.
  • Projektu koordinatori cieši sadarbojas ar citiem projektu vadītājiem, projektu koordinatoriem un darbiniekiem. Koordinatoriem vienmēr vajadzētu demonstrēt labas verbālās komunikācijas prasmes un vadību.
  • Pārraugiet projekta uzdevumus, projekta dokumentāciju, projektu grafikus, projekta riskus un ziņojiet par visiem konstatējumiem ar projekta komandām un vadītājiem.
  • Pastāvīgi izstrādājiet projektu stratēģijas, kas samazina risku, palielina efektivitāti un nodrošina kvalitātes nodrošināšanas kontroli.

Dažādas nozares

Atkarībā no nozares projekta koordinatoram var būt dažādi darba pienākumi un pienākumi.

333 Bībeles nozīme

Inženierzinātnes un būvniecība

  • Palīdzēt ar projektu koordināciju.
  • Pārliecinieties, ka projekti atbilst valsts, federālajām un vietējām pilsētas prasībām.
  • Iesniedziet atļaujas dokumentus.
  • Pārbaudīt būvmateriālus un augsnes paraugus.
  • Sagatavot piedāvājumu piedāvājumus.

Veselības aprūpe

  • Samazināts neatliekamās palīdzības dienesta reaģēšanas laiks.
  • Ierakstiet digitālos aktīvus.
  • Pārnesiet papīra līdzekļus digitālajos aktīvos.

Finanšu pakalpojumi

  • Pārliecinieties, ka uzņēmuma klienti ir apmierināti.
  • Sagatavot un pārvaldīt statusa ziņojumus.
  • Sagatavojiet ziņojumus par dažādiem gadījumiem.
  • Izsekojiet izmēģinājuma datumus un citus termiņus.
  • Koordinējiet konferences zvanus un sanāksmes.
  • Palīdziet rēķinu izveidē, rēķinu apmaksā un algu saraksta apstrādē.
  • Palīdziet samazināt izmaksas un zemākās izmaksas.

Tehnoloģijas un IT

  • Palīdziet funkciju izstrādē.
  • Palīdziet inženierzinātņu un dizaina vadībā.
  • Ievērojiet produktu izstrādes protokolus.

Projekta koordinatora prasības

Kvalificētiem kandidātiem un veiksmīgajiem projektu koordinatoriem jābūt šādām prasībām:

  • Vidusskolas diploms vai līdzvērtīgs.
  • Bakalaura grāds projektu vadībā, biznesa vadībā, būvniecības vadībā vai saistītā jomā.
  • Priekšroka tiek dota projektu vadības asistentam (Chartered Management Institute vai Project Management Institute).
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze projektu koordinatora amatā.
  • Vēlama iepriekšēja darba pieredze amatā, kas līdzinās projekta koordinatora amatam.
  • Vispārējas datorprasmes un prasme izmantot Microsoft Office produktus, piemēram, Word, Excel un Outlook.
  • Spēja strādāt ilgas stundas saspringtos termiņos.
  • Izcilas rakstiskās komunikācijas prasmes, prezentācijas prasmes un klientu apkalpošanas prasmes.

Projekta koordinatora alga

Saskaņā ar PayScale , projekta koordinators vidēji nopelna USD 48 400 gadā. Zemākā procentile nopelna USD 36 000 gadā un augšējā procentile nopelna USD 67 000 gadā.

9 dienu novena līdz st jude

Projekta koordinatora prasmes

Labākajiem kandidātiem projektu koordinatora amatos jābūt šādām prasmēm:

  • Dokumentācijas pārvaldības prasmes
  • Iepirkumu vadības prasmes
  • Analītiskās un problēmu risināšanas spējas
  • Pārrunu prasmes
  • Starppersonu un verbālās komunikācijas prasmes
  • Komandas vadīšanas un komandas līderības prasmes
  • Finanses un grāmatvedības prasmes
  • Organizatoriskās prasmes
  • Spēja sakārtot projekta detaļas

Projektu koordinatoru darba padomes

Darba devējam, kurš publicē darba sludinājumu vai darba aprakstu atklāta projekta koordinatora lomai, jāizmanto “nišas” darba dēlis. Un pirms ievietošanas valsts darba biržā. Šīs mazākās darba aģentūras var piesaistīt darba meklētājus, kuriem ir lielāka aizraušanās ar nozari un karjeras izaugsmi.

Labākās IT projektu koordinatoru darba vietas

Labākās būvniecības projektu koordinatoru darba padomes

Projektu koordinatora darbiem būvniecības nozarē:

Saistītie amatu apraksti