Personālvadības speciālista darba apraksta piemērs (2022)

Example Hr Generalist Job Description 152498

Uzziniet Savu Eņģeļa Numuru

Bezmaksas personāla personāla darba apraksts. Personālvadības speciālists ir cilvēkresursu speciālists, kas ir atbildīgs par dažādiem cilvēkresursu uzdevumiem, nevis par specializētu darba jomu. HR ģenerāldirektors pārraudzīs daudzas HR funkcijas uzņēmumā. Tas ietver apmācību, pieņemšanu darbā, atalgojuma plānus, pabalstu plānus, vispārējo personāla administrēšanu, darba līguma sastādīšanu un daudz ko citu.

HR ģenerāldirektoram ir dažādi amatu nosaukumi, tostarp vecākais HR ģenerālis un cilvēkresursu ģenerālis. Un, lai gan nosaukumi atšķiras, profesionāļa pienākumi ir vienādi.

Akadēmiskā atsauces vēstule (3)

Lūdzu, iespējojiet JavaScript

HR Generalist Darba apraksta paraugs

Mūsu uzņēmums meklē HR ģenerālistu, kas palīdzētu ar dažādiem personāla uzdevumiem personāla nodaļai. Tas ietver ciešu sadarbību ar citiem personāla speciālistiem, lai palīdzētu viņu darbā. Mācību programmu izstrāde, mūsu darba vietas un vispārējās uzņēmuma politikas, personāla politikas maiņa, palīdzība talantu iegūšanā, algu apstrāde un daudz kas cits. Personāla ģenerāldirektoram jābūt personāla vadības pieredzei, kā arī pieredzei darbā ar personāla koordinatoru, personāla vadītāju un citiem personāla speciālistiem. Ideālam kandidātam ir spēcīgas starppersonu un prezentācijas prasmes. Un var pozitīvi ietekmēt uzņēmuma procedūru.

HR ģenerāldirektora pienākumi un atbildība

Darba pienākumu un HR vispārīgo pienākumu paraugi:

  • Palīdziet darbiniekiem staigāt, izmantojot darbinieku pabalstu programmas.
  • Palīdziet personāla atlases procesam.
  • Pārraugiet vispārējo HR funkciju uzņēmumā un palīdziet, ja nepieciešams.
  • Pārraugiet visas uzņēmuma politikas, personāla rokasgrāmatas un daudz ko citu.
  • Cieši sadarbojieties ar katru personāla speciālistu, lai nodrošinātu personāla darbības efektivitāti.
  • Pārraugiet citu cilvēkresursu speciālistu komandu, kas var nodrošināt darbiniekus ar viņu cilvēkresursu vajadzībām.
  • Palīdziet darbā pieņemšanas vadītājiem ar viņu darba sludinājumiem un mainiet viņu amatu aprakstus.
  • Izsekojiet visām cilvēkresursu programmām, ko vada cilvēkresursu nodaļa.
  • Nodrošināt efektīvas darbinieku attiecības un darba attiecības. Tas ietver pārkāpumus darba vietā, strīdus un daudz ko citu.
  • Izstrādājiet, izstrādājiet un izplatiet cilvēkresursu politiku starp darbiniekiem.
  • Atbildiet uz personāla jautājumiem, kas saistīti ar cilvēkresursiem. Un nosakiet katras nodaļas turpmākās vajadzības pēc personāla. Saglabājiet darbinieku personāla uzskaiti un regulāri tikieties ar darbiniekiem.
  • Veidot un izplatīt iekšējos paziņojumus par pabalstu izmaiņām. Izmaiņas uzņēmuma politikā. Un jānodrošina, lai darbiniekiem ir atjaunināta uzņēmuma rokasgrāmata uzņēmuma protokola un procedūru ievērošanai.

HR vispārējās prasības

Kvalificētiem kandidātiem jābūt šādām prasībām:

  • Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, mārketingā vai komunikācijās.
  • Vēlama iepriekšēja pieredze HR ģenerāldirektora amatā.
  • Jābūt iepriekšējai pieredzei cilvēkresursu vadībā.
  • Vēlama iepriekšēja pieredze amatā, kas līdzinās personāla personāla amatam.
  • Valsts darba tiesību pārzināšana tiek uzskatīta par priekšrocību.
  • Priekšroka tiek dota starppersonu prasmēm, ietekmes prasmēm un pielāgošanās prasmēm.
  • Spēja sakārtot un vadīt uzņēmuma procedūras. Pārvaldiet pabalstu plānus (tostarp 401 000 plānus). Un palīdzēt ar darbinieku personāla jautājumiem.
  • Spēcīgas verbālās komunikācijas prasmes, prezentācijas prasmes un spēja prezentēt uzņēmuma organizatoriskās izmaiņas.